JG25-1.5X-90 Jensen Global Inc.
JG_Catalog_-_2019_FINAL__for_website2.pdf
Виробник: Jensen Global Inc.
Description: 25G 1.5" IT SERIES TIP ID .012"
Packaging: Box
Color: Blue
Type: Dispenser Needle, Tip
Tip Type: Angled 90°
Gauge: 25
Outer Diameter: 0.020" (0.51mm)
Inner Diameter: 0.012" (0.31mm)
Number of Pieces: 50
Написати відгук
Description: 25G 1.5" IT SERIES TIP ID .012", Packaging: Box, Color: Blue, Type: Dispenser Needle, Tip, Tip Type: Angled 90°, Gauge: 25, Outer Diameter: 0.020" (0.51mm), Inner Diameter: 0.012" (0.31mm), Number of Pieces: 50.