JG25-1.5XPRO Jensen Global Inc.
JG_Catalog_-_2019_FINAL__for_website2.pdf
Виробник: Jensen Global Inc.
Description: 25G 1.5" POLYPROPYLENE TIP ID .0
Packaging: Box
Type: Dispenser Needle, Tip
Tip Type: Straight
Gauge: 25
Outer Diameter: 0.032" (0.81mm)
Inner Diameter: 0.013" (0.33mm)
Написати відгук
Description: 25G 1.5" POLYPROPYLENE TIP ID .0, Packaging: Box, Type: Dispenser Needle, Tip, Tip Type: Straight, Gauge: 25, Outer Diameter: 0.032" (0.81mm), Inner Diameter: 0.013" (0.33mm), Number of Pieces: 50.