JG25-3.0MDZ Jensen Global Inc.
Виробник: Jensen Global Inc.
Description: TOOLS / EQUIPMENT / HARDWARE
Packaging: Box
Color: Silver
Type: Dispenser Needle, Tip
Tip Type: Straight
Gauge: 25
Outer Diameter: 0.020" (0.51mm)
Inner Diameter: 0.010" (0.25mm)
Number of Pieces: 12
Написати відгук
Description: TOOLS / EQUIPMENT / HARDWARE, Packaging: Box, Color: Silver, Type: Dispenser Needle, Tip, Tip Type: Straight, Gauge: 25, Outer Diameter: 0.020" (0.51mm), Inner Diameter: 0.010" (0.25mm), Number of Pieces: 12.