JG26-0.25HPX Jensen Global Inc.
JG_Catalog_-_2019_FINAL__for_website2.pdf
Виробник: Jensen Global Inc.
Description: 26G 0.25" HP SERIES TIP ID .009"
Packaging: Box
Color: Peach
Type: Dispenser Needle, Tip
Tip Type: Straight
Gauge: 26
Outer Diameter: 0.018" (0.46mm)
Inner Diameter: 0.009" (0.23mm)
Number of Pieces: 50
Написати відгук
Description: 26G 0.25" HP SERIES TIP ID .009", Packaging: Box, Color: Peach, Type: Dispenser Needle, Tip, Tip Type: Straight, Gauge: 26, Outer Diameter: 0.018" (0.46mm), Inner Diameter: 0.009" (0.23mm), Number of Pieces: 50.