JG26-0.5X-45 Jensen Global Inc.
JG_Catalog_-_2019_FINAL__for_website2.pdf
Виробник: Jensen Global Inc.
Description: 26G 0.5" IT SERIES TIP ID .011"
Packaging: Box
Color: Peach
Type: Dispenser Needle, Tip
Tip Type: Angled 45°
Gauge: 26
Outer Diameter: 0.019" (0.48mm)
Inner Diameter: 0.011" (0.28mm)
Number of Pieces: 50
Написати відгук
Description: 26G 0.5" IT SERIES TIP ID .011", Packaging: Box, Color: Peach, Type: Dispenser Needle, Tip, Tip Type: Angled 45°, Gauge: 26, Outer Diameter: 0.019" (0.48mm), Inner Diameter: 0.011" (0.28mm), Number of Pieces: 50.