JG27-0.5HPX-90 Jensen Global Inc.
JG_Catalog_-_2019_FINAL__for_website2.pdf
Виробник: Jensen Global Inc.
Description: 27G 0.5" HP SERIES TIP ID .008"
Packaging: Box
Color: White
Type: Dispenser Needle, Tip
Tip Type: Angled 90°
Gauge: 27
Outer Diameter: 0.016" (0.41mm)
Inner Diameter: 0.008" (0.20mm)
Number of Pieces: 50
Написати відгук
Description: 27G 0.5" HP SERIES TIP ID .008", Packaging: Box, Color: White, Type: Dispenser Needle, Tip, Tip Type: Angled 90°, Gauge: 27, Outer Diameter: 0.016" (0.41mm), Inner Diameter: 0.008" (0.20mm), Number of Pieces: 50.