JG27-1.25HPTTX
JG27-1.25HPTTX Jensen Global Inc.
JG_Catalog_-_2019_FINAL__for_website2.pdf
Виробник: Jensen Global Inc.
Description: 27G 1.25" HIGH PRECISION TAPER T
Packaging: Box
Color: White
Type: Dispenser Needle, Tip
Tip Type: Tapered
Gauge: 27
Outer Diameter: 0.203" (5.16mm)
Inner Diameter: 0.008" (0.20mm)
Number of Pieces: 50
Part Status: Active
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 27G 1.25" HIGH PRECISION TAPER T, Packaging: Box, Color: White, Type: Dispenser Needle, Tip, Tip Type: Tapered, Gauge: 27, Outer Diameter: 0.203" (5.16mm), Inner Diameter: 0.008" (0.20mm), Number of Pieces: 50, Part Status: Active.