JG28-0.5HPX
JG28-0.5HPX Jensen Global Inc.
JG_Catalog_-_2019_FINAL__for_website2.pdf
Виробник: Jensen Global Inc.
Description: 28G 0.5" HP SERIES TIP ID .007"
Packaging: Box
Color: Gray
Type: Dispenser Needle, Tip
Tip Type: Straight
Gauge: 28
Outer Diameter: 0.015" (0.38mm)
Inner Diameter: 0.007" (0.18mm)
Number of Pieces: 50
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 28G 0.5" HP SERIES TIP ID .007", Packaging: Box, Color: Gray, Type: Dispenser Needle, Tip, Tip Type: Straight, Gauge: 28, Outer Diameter: 0.015" (0.38mm), Inner Diameter: 0.007" (0.18mm), Number of Pieces: 50.