JG30-0.25HPX
JG30-0.25HPX Jensen Global Inc.
JG_Catalog_-_2019_FINAL__for_website2.pdf
Виробник: Jensen Global Inc.
Description: 30G 0.25" HP SERIES TIP ID .006"
Packaging: Box
Color: Lavender
Type: Dispenser Needle, Tip
Tip Type: Straight
Gauge: 30
Outer Diameter: 0.012" (0.31mm)
Inner Diameter: 0.006" (0.15mm)
Number of Pieces: 50
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 30G 0.25" HP SERIES TIP ID .006", Packaging: Box, Color: Lavender, Type: Dispenser Needle, Tip, Tip Type: Straight, Gauge: 30, Outer Diameter: 0.012" (0.31mm), Inner Diameter: 0.006" (0.15mm), Number of Pieces: 50.