JG32-0.25HPX
JG32-0.25HPX Jensen Global Inc.
JG_Catalog_-_2019_FINAL__for_website2.pdf
Виробник: Jensen Global Inc.
Description: 32G 0.25" HP SERIES TIP ID .004"
Packaging: Box
Color: Yellow
Type: Dispenser Needle, Tip
Tip Type: Straight
Gauge: 32
Outer Diameter: 0.010" (0.25mm)
Inner Diameter: 0.004" (0.10mm)
Number of Pieces: 50
на замовлення 61 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 32G 0.25" HP SERIES TIP ID .004", Packaging: Box, Color: Yellow, Type: Dispenser Needle, Tip, Tip Type: Straight, Gauge: 32, Outer Diameter: 0.010" (0.25mm), Inner Diameter: 0.004" (0.10mm), Number of Pieces: 50.