JG34-0.25HPX
JG34-0.25HPX Jensen Global Inc.
JG_Catalog_-_2019_FINAL__for_website2.pdf
Виробник: Jensen Global Inc.
Description: 34G 0.25" HP SERIES TIP ID .002"
Packaging: Box
Color: Green
Type: Dispenser Needle, Tip
Tip Type: Straight
Gauge: 34
Outer Diameter: 0.008" (0.20mm)
Inner Diameter: 0.003" (0.08mm)
Number of Pieces: 50
Part Status: Active
на замовлення 49 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 34G 0.25" HP SERIES TIP ID .002", Packaging: Box, Color: Green, Type: Dispenser Needle, Tip, Tip Type: Straight, Gauge: 34, Outer Diameter: 0.008" (0.20mm), Inner Diameter: 0.003" (0.08mm), Number of Pieces: 50, Part Status: Active.