JJA34250WU31X
JJA34250WU31X Schneider Electric
JJA34250WU31X
Виробник: Schneider Electric
Description: MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 480V
Packaging: Box
Current Rating (Amps): 250A
Mounting Type: DIN Rail
Illumination: Green, Orange, Red
Actuator Type: Toggle
Approval Agency: CSA, UL
Breaker Type: Solid State
Voltage Rating - AC: 277 V
Voltage Rating - DC: 125 V
Number of Poles: 3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 480V, Packaging: Box, Current Rating (Amps): 250A, Mounting Type: DIN Rail, Illumination: Green, Orange, Red, Actuator Type: Toggle, Approval Agency: CSA, UL, Breaker Type: Solid State, Voltage Rating - AC: 277 V, Voltage Rating - DC: 125 V, Number of Poles: 3.