JLC03E048TRSM
JLC03E048TRSM Knowles Johanson Manufacturing
JLC0yEyyyTRSM_Dwg.pdf
Виробник: Knowles Johanson Manufacturing
Description: ADJUSTABLE INDUCTOR 48NH SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder (Open)
Size / Dimension: 0.276" Dia x 0.236" L (7.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Q @ Freq: 120 @ 100MHz
Inductance: 48 nH
на замовлення 1379 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ADJUSTABLE INDUCTOR 48NH SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder (Open), Size / Dimension: 0.276" Dia x 0.236" L (7.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Q @ Freq: 120 @ 100MHz, Inductance: 48 nH.