JLC04E065TRSM
JLC04E065TRSM Knowles Johanson Manufacturing
JLCXXEYYYTRSML-3007121.pdf
Виробник: Knowles Johanson Manufacturing
Variable Inductors NON-MAG, SURFACE MOUNT, 65 nH NOMINAL
на замовлення 66 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ADJUSTABLE INDUCTOR 60NH SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder (Open), Size / Dimension: 0.276" Dia x 0.236" L (7.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Q @ Freq: 101 @ 100MHz, Part Status: Active, Inductance: 60 nH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JLC04E065TRSM JLC04E065TRSM Виробник : Knowles Johanson Manufacturing JLC0yEyyyTRSM_Dwg.pdf Description: ADJUSTABLE INDUCTOR 60NH SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder (Open)
Size / Dimension: 0.276" Dia x 0.236" L (7.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Q @ Freq: 101 @ 100MHz
Part Status: Active
Inductance: 60 nH