JLC05E088TRVSM
JLC05E088TRVSM Knowles Johanson Manufacturing
JLCXXEYYYTRSML-3007121.pdf
Виробник: Knowles Johanson Manufacturing
Variable Inductors INDUCTOR, COIL, VARIABLE, NON-MAG, VERTICAL SURFACE MOUNT, 88 NH NOMINAL ROHS
на замовлення 33 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: ADJUSTABLE INDUCTOR 74NH SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder (Open), Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Height: 0.315" (8.00mm), Q @ Freq: 114 @ 100MHz, Inductance: 74 nH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JLC05E088TRVSM JLC05E088TRVSM Виробник : Knowles Johanson Manufacturing JLCXXEYYYTRVSME_DWG_Rev.E.pdf Description: ADJUSTABLE INDUCTOR 74NH SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder (Open)
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Height: 0.315" (8.00mm)
Q @ Freq: 114 @ 100MHz
Inductance: 74 nH