JLC06E110TRSM
JLC06E110TRSM Knowles Johanson Manufacturing
JLC0yEyyyTRSM_Dwg.pdf
Виробник: Knowles Johanson Manufacturing
Description: ADJUSTABLE INDUCTOR 88NH SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder (Open)
Size / Dimension: 0.276" Dia x 0.315" L (7.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Q @ Freq: 50 @ 100MHz
Inductance: 88 nH
на замовлення 427 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: ADJUSTABLE INDUCTOR 88NH SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder (Open), Size / Dimension: 0.276" Dia x 0.315" L (7.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Q @ Freq: 50 @ 100MHz, Inductance: 88 nH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JLC06E110TRSM JLC06E110TRSM Виробник : Knowles Johanson Manufacturing JLCXXEYYYTRSML.pdf Variable Inductors NON-MAG, SURFACE MOUNT, 110 nH NOMINAL