JLLN045.TXLSE Littelfuse Inc.
jlln-datasheet?assetguid=3a7bc9bf-d932-4401-bdc7-b39f302195cf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE CARTRIDGE 45A 300VAC/160VDC
Packaging: Box
Package / Case: Radial Bend Cylinder
Size / Dimension: 0.563" Dia x 0.874" L (14.30mm x 22.20mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 45A
Mounting Type: Through Hole
Response Time: Fast Blow
Applications: Electrical, Industrial
Approval Agency: CE, CSA, cURus, UL
Class: T
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA AC, 20kA DC
Voltage Rating - AC: 300 VAC
Voltage Rating - DC: 160 VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE CARTRIDGE 45A 300VAC/160VDC, Packaging: Box, Package / Case: Radial Bend Cylinder, Size / Dimension: 0.563" Dia x 0.874" L (14.30mm x 22.20mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 45A, Mounting Type: Through Hole, Response Time: Fast Blow, Applications: Electrical, Industrial, Approval Agency: CE, CSA, cURus, UL, Class: T, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA AC, 20kA DC, Voltage Rating - AC: 300 VAC, Voltage Rating - DC: 160 VDC.