JLLN060.TXLSE Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUS 300V F/A CLASS T 60A PCB SPL
Packaging: Box
Package / Case: Radial Bend Cylinder
Size / Dimension: 0.563" Dia x 0.874" L (14.30mm x 22.20mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 60A
Mounting Type: Through Hole
Response Time: Fast Blow
Applications: Electrical, Industrial
Approval Agency: CE, CSA, cURus, UL
Class: R
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA AC, 20kA DC
Voltage Rating - AC: 300 VAC
Voltage Rating - DC: 160 VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUS 300V F/A CLASS T 60A PCB SPL, Packaging: Box, Package / Case: Radial Bend Cylinder, Size / Dimension: 0.563" Dia x 0.874" L (14.30mm x 22.20mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 60A, Mounting Type: Through Hole, Response Time: Fast Blow, Applications: Electrical, Industrial, Approval Agency: CE, CSA, cURus, UL, Class: R, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA AC, 20kA DC, Voltage Rating - AC: 300 VAC, Voltage Rating - DC: 160 VDC.