Продукція > JC ANTENNA > JLT1575S12P2X
JLT1575S12P2X
JLT1575S12P2X JC Antenna
JLT1575S12P2D-aidqlBpmKjiRljSolniimljj.pdf
Виробник: JC Antenna
Description: GPS PATCH ANTENNA, DIMENSION 12*
Packaging: Box
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 1.572GHz ~ 1.578GHz
Gain: -5dBi
Termination: Pin
Number of Bands: 1
Antenna Type: Ceramic Patch
Height (Max): 0.079" (2.00mm)
Return Loss: 15dB
Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 1.575GHz
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GPS PATCH ANTENNA, DIMENSION 12*, Packaging: Box, Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 1.572GHz ~ 1.578GHz, Gain: -5dBi, Termination: Pin, Number of Bands: 1, Antenna Type: Ceramic Patch, Height (Max): 0.079" (2.00mm), Return Loss: 15dB, Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz), Frequency (Center/Band): 1.575GHz, Part Status: Active.