Продукція > JC ANTENNA > JLT1575S25N4X
JLT1575S25N4X
JLT1575S25N4X JC Antenna
JLT1575S25N4B-aidqrBpmKjiRljSolrjiklpj.pdf
Виробник: JC Antenna
Description: GPS PATCH ANTENNA,SMD,DIMENSION
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 1.56GHz ~ 1.61GHz
Gain: 2dBi
Termination: Pin
Number of Bands: 1
VSWR: 3
Antenna Type: Ceramic Patch
Height (Max): 0.157" (4.00mm)
Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 1.585GHz
Написати відгук
Description: GPS PATCH ANTENNA,SMD,DIMENSION, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 1.56GHz ~ 1.61GHz, Gain: 2dBi, Termination: Pin, Number of Bands: 1, VSWR: 3, Antenna Type: Ceramic Patch, Height (Max): 0.157" (4.00mm), Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz), Frequency (Center/Band): 1.585GHz, Part Status: Active.