Продукція > JC ANTENNA > JLT1596S25P2X
JLT1596S25P2X
JLT1596S25P2X JC Antenna
JLT1596S25P2A-aidqkBpmKjiRljSoljjoplmk.pdf
Виробник: JC Antenna
Description: 1596MHZ PATCH ANTENNA, DIMENSION
Packaging: Box
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 1.6GHz ~ 1.606GHz
Gain: 1dBi
Antenna Type: Ceramic Patch
Height (Max): 0.079" (2.00mm)
Return Loss: 15dB
Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 1.603GHz
Написати відгук
Description: 1596MHZ PATCH ANTENNA, DIMENSION, Packaging: Box, Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 1.6GHz ~ 1.606GHz, Gain: 1dBi, Termination: Pin, Number of Bands: 1, Antenna Type: Ceramic Patch, Height (Max): 0.079" (2.00mm), Return Loss: 15dB, Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz), Frequency (Center/Band): 1.603GHz.