JLT868S60P6X
JLT868S60P6X JC Antenna
JLT868S60P6A-aidqnBpmKjiRljSolnimolpk.pdf
Виробник: JC Antenna
Description: 868MHZ PATCH ANTENNA, DIMENSION
Packaging: Box
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 865MHz ~ 871MHz
Termination: Pin
Number of Bands: 1
Antenna Type: Ceramic Patch
Height (Max): 0.236" (6.00mm)
Return Loss: 15dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 868MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 868MHZ PATCH ANTENNA, DIMENSION, Packaging: Box, Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 865MHz ~ 871MHz, Termination: Pin, Number of Bands: 1, Antenna Type: Ceramic Patch, Height (Max): 0.236" (6.00mm), Return Loss: 15dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 868MHz.