Продукція > JC ANTENNA > JLTD1575-1602S18N4X
JLTD1575-1602S18N4X
JLTD1575-1602S18N4X JC Antenna
JLTD1575-1602S18N4A-aidqqBpmKjiRljSolrqnilpj.pdf
Виробник: JC Antenna
Description: GPS/GLONASS SMD PATCH ANTENNA, S
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Termination: Pin
Number of Bands: 2
Antenna Type: Ceramic Patch
Height (Max): 0.157" (4.00mm)
Return Loss: 10dB
Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 1.575GHz, 1.602GHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GPS/GLONASS SMD PATCH ANTENNA, S, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Termination: Pin, Number of Bands: 2, Antenna Type: Ceramic Patch, Height (Max): 0.157" (4.00mm), Return Loss: 10dB, Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz), Frequency (Center/Band): 1.575GHz, 1.602GHz.