Продукція > JC ANTENNA > JLTD1616-2492S36X
JLTD1616-2492S36X
JLTD1616-2492S36X JC Antenna
JLTD1616-2492S36D-aidqiBpmKjiRljSoljqljlrj.pdf
Виробник: JC Antenna
Description: GNSS PATCH ANTENNA
Packaging: Box
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 1.612GHz ~ 1.62GHz, 2.488GHz ~ 2.496GHz
Gain: 1.5dBi
Antenna Type: Ceramic Patch
Height (Max): 0.157" (4.00mm)
Return Loss: 15dB
Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 1.616GHz, 2.492GHz
Написати відгук
Description: GNSS PATCH ANTENNA, Packaging: Box, Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 1.612GHz ~ 1.62GHz, 2.488GHz ~ 2.496GHz, Gain: 1.5dBi, Termination: Pin, Number of Bands: 2, Antenna Type: Ceramic Patch, Height (Max): 0.157" (4.00mm), Return Loss: 15dB, Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 1.616GHz, 2.492GHz.