JMPP103J0400DH1024
JMPP103J0400DH1024 Lumimax Optoelectronic Technology
MPP%20Film%20CAP.pdf
Виробник: Lumimax Optoelectronic Technology
Description: CAP FILM 0.01uF 5% 400VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Capacitance: 0.01 µF
Applications: General Purpose; High Frequency; High Pulse
на замовлення 1391 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.01uF 5% 400VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Capacitance: 0.01 µF, Applications: General Purpose; High Frequency; High Pulse.