JMPP474J0400DH1524
JMPP474J0400DH1524 Lumimax Optoelectronic Technology
MPP%20Film%20CAP.pdf
Виробник: Lumimax Optoelectronic Technology
Description: CAP FILM 0.47uF 5% 400VDC RAD
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose; High Frequency; High Pulse
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Capacitance: 0.47 µF
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.47uF 5% 400VDC RAD, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose; High Frequency; High Pulse, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Capacitance: 0.47 µF.