Продукція > JNC > JNC2W151M10002500400
JNC2W151M10002500400
Виробник:
150uF 450V +/-20% 25*40mm +85C Snap-In Конденсаторы DIP
на замовлення 1048 шт:
термін постачання 4 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук