JNG15T65FS1 JIAENSEMI
Виробник: JIAENSEMI
Transistor IGBT ; 650V; 30V; 30A; 45A; 28W; 4,5V~6,5V; 40,7nC; -55°C~150°C; JNG15T65FS1 JIAENSEMI TJNG15t65fs1
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 90 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Transistor IGBT ; 650V; 30V; 30A; 45A; 28W; 4,5V~6,5V; 40,7nC; -55°C~150°C; JNG15T65FS1 JIAENSEMI TJNG15t65fs1, кількість в упаковці: 10 шт.