JNG20T60FS JIAENSEMI
Виробник: JIAENSEMI
Transistor IGBT ; 600V; 30V; 40A; 60A; 40W; 4,5V~6,5V; 62nC; -55°C~150°C; JNG20T60FS JIAENSEMI TJNG20t60fs
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 90 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Transistor IGBT ; 600V; 30V; 40A; 60A; 40W; 4,5V~6,5V; 62nC; -55°C~150°C; JNG20T60FS JIAENSEMI TJNG20t60fs, кількість в упаковці: 10 шт.