Продукція > JIAENSEMI > JNG30N120HS3
JNG30N120HS3 JIAENSEMI
Виробник: JIAENSEMI
Transistor IGBT ; 1200V; 30V; 50A; 100A; 260W; 4V~6V; 165nC; -55°C~150°C; JNG30N120HS3 JIAENSEMI TJNG30n120hs3
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 20 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Transistor IGBT ; 1200V; 30V; 50A; 100A; 260W; 4V~6V; 165nC; -55°C~150°C; JNG30N120HS3 JIAENSEMI TJNG30n120hs3, кількість в упаковці: 5 шт.