Продукція > JANTEK > JNR4018-101M-M
JNR4018-101M-M
JNR4018-101M-M JANTEK
JNR-series.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 100uH; Ioper: 270mA; R: 1.5Ω; ±20%; 4x4x1.8mm
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Inductance: 0.1mH
Body dimensions: 4x4x1.8mm
Resistance: 1.5Ω
Operating current: 0.27A
Saturation current: 0.4A
Tolerance: ±20%
на замовлення 2860 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 100uH; Ioper: 270mA; R: 1.5Ω; ±20%; 4x4x1.8mm, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Inductance: 0.1mH, Body dimensions: 4x4x1.8mm, Resistance: 1.5Ω, Operating current: 0.27A, Saturation current: 0.4A, Tolerance: ±20%.