Продукція > JANTEK > JNR4018-151M-M
JNR4018-151M-M
JNR4018-151M-M JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 150uH; Ioper: 220mA; R: 2.5Ω; ±20%; 4x4x1.8mm
Type of inductor: wire
Inductance: 0.15mH
Resistance: 2.5Ω
Body dimensions: 4x4x1.8mm
Operating current: 0.22A
Saturation current: 0.31A
Tolerance: ±20%
Mounting: SMD
на замовлення 2990 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 150uH; Ioper: 220mA; R: 2.5Ω; ±20%; 4x4x1.8mm, Type of inductor: wire, Inductance: 0.15mH, Resistance: 2.5Ω, Body dimensions: 4x4x1.8mm, Operating current: 0.22A, Saturation current: 0.31A, Tolerance: ±20%, Mounting: SMD.