Продукція > JANTEK > JNR8040-2R2M-M
JNR8040-2R2M-M
JNR8040-2R2M-M JANTEK
JNR-series.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 6A; R: 15.6mΩ; ±20%; 8x8x4.2mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 2.2µH
Operating current: 6A
Resistance: 15.6mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 8x8x4.2mm
Saturation current: 7.5A
на замовлення 960 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 6A; R: 15.6mΩ; ±20%; 8x8x4.2mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 2.2µH, Operating current: 6A, Resistance: 15.6mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 8x8x4.2mm, Saturation current: 7.5A.