Продукція > JANTEK > JNRH1207-100N-A
JNRH1207-100N-A JANTEK
p_260223_07908.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 6.6A; R: 35.5mΩ; ±30%; Isat: 8A
Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm
Saturation current: 8A
Operating current: 6.6A
Tolerance: ±30%
Test frequency: 0.1MHz
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Inductance: 10µH
Resistance: 35.5mΩ
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 6.6A; R: 35.5mΩ; ±30%; Isat: 8A, Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm, Saturation current: 8A, Operating current: 6.6A, Tolerance: ±30%, Test frequency: 0.1MHz, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Inductance: 10µH, Resistance: 35.5mΩ.