Продукція > JANTEK > JNRH1207-101M-A
JNRH1207-101M-A JANTEK
p_260223_07928.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 100uH; Ioper: 3.1A; R: 151mΩ; ±20%; Isat: 2.6A
Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm
Saturation current: 2.6A
Operating current: 3.1A
Tolerance: ±20%
Test frequency: 1kHz
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Inductance: 0.1mH
Resistance: 151mΩ
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 100uH; Ioper: 3.1A; R: 151mΩ; ±20%; Isat: 2.6A, Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm, Saturation current: 2.6A, Operating current: 3.1A, Tolerance: ±20%, Test frequency: 1kHz, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Inductance: 0.1mH, Resistance: 151mΩ.