Продукція > JANTEK > JNRH1207-102M-A
JNRH1207-102M-A JANTEK
p_260223_07950.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1mH; Ioper: 1A; R: 1460mΩ; ±20%; 12.5x12.5x7.8mm
Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm
Saturation current: 850mA
Operating current: 1A
Tolerance: ±20%
Test frequency: 1kHz
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Inductance: 1mH
Resistance: 1.46Ω
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1mH; Ioper: 1A; R: 1460mΩ; ±20%; 12.5x12.5x7.8mm, Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm, Saturation current: 850mA, Operating current: 1A, Tolerance: ±20%, Test frequency: 1kHz, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Inductance: 1mH, Resistance: 1.46Ω.