Продукція > JANTEK > JNRH1207-120M-A
JNRH1207-120M-A JANTEK
p_260223_07909.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 12uH; Ioper: 6.1A; R: 40mΩ; ±20%; Isat: 7A
Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm
Saturation current: 7A
Operating current: 6.1A
Tolerance: ±20%
Test frequency: 1kHz
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Inductance: 12µH
Resistance: 40mΩ
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 12uH; Ioper: 6.1A; R: 40mΩ; ±20%; Isat: 7A, Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm, Saturation current: 7A, Operating current: 6.1A, Tolerance: ±20%, Test frequency: 1kHz, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Inductance: 12µH, Resistance: 40mΩ.