Продукція > JANTEK > JNRH1207-121M-A
JNRH1207-121M-A JANTEK
p_260223_07929.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 120uH; Ioper: 2.9A; R: 169mΩ; ±20%; Isat: 2.45A
Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm
Saturation current: 2.45A
Operating current: 2.9A
Tolerance: ±20%
Test frequency: 1kHz
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Inductance: 120µH
Resistance: 0.169Ω
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 120uH; Ioper: 2.9A; R: 169mΩ; ±20%; Isat: 2.45A, Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm, Saturation current: 2.45A, Operating current: 2.9A, Tolerance: ±20%, Test frequency: 1kHz, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Inductance: 120µH, Resistance: 0.169Ω.