Продукція > JANTEK > JNRH1207-1R0N-A
JNRH1207-1R0N-A JANTEK
p_260223_07902.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1uH; Ioper: 12A; R: 12mΩ; ±30%; 12.5x12.5x7.8mm
Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm
Saturation current: 26A
Operating current: 12A
Tolerance: ±30%
Test frequency: 0.1MHz
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Inductance: 1µH
Resistance: 12mΩ
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1uH; Ioper: 12A; R: 12mΩ; ±30%; 12.5x12.5x7.8mm, Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm, Saturation current: 26A, Operating current: 12A, Tolerance: ±30%, Test frequency: 0.1MHz, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Inductance: 1µH, Resistance: 12mΩ.