Продукція > JANTEK > JNRH1207-220M-A
JNRH1207-220M-A JANTEK
p_260223_07915.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 5.4A; R: 52.5Ω; ±30%; Isat: 5.6A
Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm
Saturation current: 5.6A
Operating current: 5.4A
Tolerance: ±30%
Test frequency: 1kHz
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Inductance: 22µH
Resistance: 52.5Ω
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 5.4A; R: 52.5Ω; ±30%; Isat: 5.6A, Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm, Saturation current: 5.6A, Operating current: 5.4A, Tolerance: ±30%, Test frequency: 1kHz, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Inductance: 22µH, Resistance: 52.5Ω.