Продукція > JANTEK > JNRH1207-330M-A
JNRH1207-330M-A JANTEK
p_260223_07922.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 33uH; Ioper: 5.2A; R: 64.5mΩ; ±20%; Isat: 4.5A
Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm
Saturation current: 4.5A
Operating current: 5.2A
Tolerance: ±20%
Test frequency: 1kHz
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Inductance: 33µH
Resistance: 64.5mΩ
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 33uH; Ioper: 5.2A; R: 64.5mΩ; ±20%; Isat: 4.5A, Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm, Saturation current: 4.5A, Operating current: 5.2A, Tolerance: ±20%, Test frequency: 1kHz, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Inductance: 33µH, Resistance: 64.5mΩ.