Продукція > JANTEK > JNRH1207-3R3N-A
JNRH1207-3R3N-A JANTEK
p_260223_07904.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 3.3uH; Ioper: 8.7A; R: 21.5mΩ; ±30%; Isat: 14A
Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm
Saturation current: 14A
Operating current: 8.7A
Tolerance: ±30%
Test frequency: 0.1MHz
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Inductance: 3.3µH
Resistance: 21.5mΩ
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 3.3uH; Ioper: 8.7A; R: 21.5mΩ; ±30%; Isat: 14A, Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm, Saturation current: 14A, Operating current: 8.7A, Tolerance: ±30%, Test frequency: 0.1MHz, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Inductance: 3.3µH, Resistance: 21.5mΩ.