Продукція > JANTEK > JNRH1207-470M-A
JNRH1207-470M-A JANTEK
p_260223_07924.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 47uH; Ioper: 4.2A; R: 75mΩ; ±20%; Isat: 3.9A
Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm
Saturation current: 3.9A
Operating current: 4.2A
Tolerance: ±20%
Test frequency: 1kHz
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Inductance: 47µH
Resistance: 75mΩ
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 47uH; Ioper: 4.2A; R: 75mΩ; ±20%; Isat: 3.9A, Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm, Saturation current: 3.9A, Operating current: 4.2A, Tolerance: ±20%, Test frequency: 1kHz, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Inductance: 47µH, Resistance: 75mΩ.