Продукція > JANTEK > JNRH1207-471M-A
JNRH1207-471M-A JANTEK
p_260223_07946.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 470uH; Ioper: 1.5A; R: 665mΩ; ±20%; Isat: 1.2A
Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm
Saturation current: 1.2A
Operating current: 1.5A
Tolerance: ±20%
Test frequency: 1kHz
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Inductance: 0.47mH
Resistance: 665mΩ
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 470uH; Ioper: 1.5A; R: 665mΩ; ±20%; Isat: 1.2A, Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm, Saturation current: 1.2A, Operating current: 1.5A, Tolerance: ±20%, Test frequency: 1kHz, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Inductance: 0.47mH, Resistance: 665mΩ.