Продукція > JANTEK > JNRH1207-4R6N-A
JNRH1207-4R6N-A JANTEK
p_260223_07905.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 4.6uH; Ioper: 8A; R: 24mΩ; ±30%; 12.5x12.5x7.8mm
Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm
Saturation current: 12A
Operating current: 8A
Tolerance: ±30%
Test frequency: 0.1MHz
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Inductance: 4.6µH
Resistance: 24mΩ
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 4.6uH; Ioper: 8A; R: 24mΩ; ±30%; 12.5x12.5x7.8mm, Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm, Saturation current: 12A, Operating current: 8A, Tolerance: ±30%, Test frequency: 0.1MHz, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Inductance: 4.6µH, Resistance: 24mΩ.