Продукція > JANTEK > JNRH1207-560M-A
JNRH1207-560M-A JANTEK
p_260223_07925.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 56uH; Ioper: 4A; R: 85mΩ; ±20%; 12.5x12.5x7.8mm
Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm
Saturation current: 3.6A
Operating current: 4A
Tolerance: ±20%
Test frequency: 1kHz
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Inductance: 56µH
Resistance: 85mΩ
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 56uH; Ioper: 4A; R: 85mΩ; ±20%; 12.5x12.5x7.8mm, Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm, Saturation current: 3.6A, Operating current: 4A, Tolerance: ±20%, Test frequency: 1kHz, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Inductance: 56µH, Resistance: 85mΩ.