Продукція > JANTEK > JNRH1207-5R8N-A
JNRH1207-5R8N-A JANTEK
p_260223_07906.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 5.8uH; Ioper: 7.6A; R: 27mΩ; ±30%; Isat: 10.2A
Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm
Saturation current: 10.2A
Operating current: 7.6A
Tolerance: ±30%
Test frequency: 0.1MHz
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Inductance: 5.8µH
Resistance: 27mΩ
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 5.8uH; Ioper: 7.6A; R: 27mΩ; ±30%; Isat: 10.2A, Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm, Saturation current: 10.2A, Operating current: 7.6A, Tolerance: ±30%, Test frequency: 0.1MHz, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Inductance: 5.8µH, Resistance: 27mΩ.