Продукція > JANTEK > JNRH1207-820M-A
JNRH1207-820M-A JANTEK
p_260223_07927.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 82uH; Ioper: 3.3A; R: 132mΩ; ±20%; Isat: 2.85A
Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm
Saturation current: 2.85A
Operating current: 3.3A
Tolerance: ±20%
Test frequency: 1kHz
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Inductance: 82µH
Resistance: 0.132Ω
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 82uH; Ioper: 3.3A; R: 132mΩ; ±20%; Isat: 2.85A, Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm, Saturation current: 2.85A, Operating current: 3.3A, Tolerance: ±20%, Test frequency: 1kHz, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Inductance: 82µH, Resistance: 0.132Ω.