Продукція > JANTEK > JNRH1207-821M-A
JNRH1207-821M-A JANTEK
p_260223_07949.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 820uH; Ioper: 1.05A; R: 1240mΩ; ±20%; Isat: 950mA
Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm
Saturation current: 950mA
Operating current: 1.05A
Tolerance: ±20%
Test frequency: 1kHz
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Inductance: 0.82mH
Resistance: 1.24Ω
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 820uH; Ioper: 1.05A; R: 1240mΩ; ±20%; Isat: 950mA, Body dimensions: 12.5x12.5x7.8mm, Saturation current: 950mA, Operating current: 1.05A, Tolerance: ±20%, Test frequency: 1kHz, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Inductance: 0.82mH, Resistance: 1.24Ω.