JP2G471MS400S68CE0
JP2G471MS400S68CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
JP.pdf
Виробник: CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 470uF; 400VDC; Ø35x40mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 400V DC
Body dimensions: Ø35x40mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -25...105°C
Height: 40mm
Diameter: 35mm
Terminal pitch: 10mm
Operating current: 1.9A
Manufacturer series: JP
на замовлення 1077 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 470uF; 400VDC; Ø35x40mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 470µF, Operating voltage: 400V DC, Body dimensions: Ø35x40mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -25...105°C, Height: 40mm, Diameter: 35mm, Terminal pitch: 10mm, Operating current: 1.9A, Manufacturer series: JP.